POKROČILÝ VÝCVIK SEXUALITY
PRO SEXUÁLNÍ KOUČKY

3 VÝCVIKOVÉ TÝDNY

25 – 31. březen / marca 2024
3. – 9. červen / jun 2024
28. říjen / oktober – 3. listopad / november 2024
Centrum Živá Voda, Kohoutov u Trutnova, Česká Republika

Nadace AwakeningWithin vyvinula tuto akci tak, aby byla co nejefektivnější. Proto se bude jednat o praktický výcvik, který nazýváme intenzivní prožitkový výcvik. Prožitkový výcvik rozvine vaše dovednosti rychle a dá vám přímý prožitek koučinku s účastníky v podmínkách skutečného života, proto bude  tato akce kombinovat jak teorii tak praxi a to dáváním a přijímáním.

V tomto jedinečném, pokročilém, vzdělávacím a hlubokém výcviku pro sexuální trapeutky s Andrewem Barnesem, se naučíte umění a dovednosti potřebné k prohloubení a obohacení vašeho vztahu k životu – kde se životní orientací stává zodpovědnost sama za sebe, otevřenost, intimita, sexualita, kreativita, vitalita, vášeň, potěšení a láska.

Po ukončení akce získáte Certifikát o účasti v případě, že budete schopni dokončit všechny prvky programu.

Coaching  nadace AwakeningWithin nabízí nový přístup k sexualitě, vztahům a celkově k žití.  Důraz je zde kladen na to, abyste se v každém okamžiku cítily komfortně ve vztahu ke svým pocitům. Když se ve svých tělech cítíme více uzemněny, prožíváme ve svých vztazích více lásky a ve svém životě se cítíme vitálnější a tvořivější. Propojením se s pociťovanými vjemy zažijeme větší intuici a plynutí v každodenním prožívání a v naší sexualitě a intimitě prožijeme větší hloubku.

Jádrem koučinku AwakeningWithin Foundation je praxe. Koučky a účastnice mají příležitost prožít  přímou transformaci svých vztahů, léčení a navýšení kapacity stavů blaženosti v celém svém těle. Stává se z toho brána k objevení toho, co v životě jako takovém vlastně chceme. 

Koučink AwakeningWithin Foundation je integrací nejnovějších koučovacích a zdravotních teorií, tantrických a taoistických praktik, s jednoduchými avšak transformujícími vztahovými a sexuálními filozofiemi. Koučink AwakeningWithin odráží vývoj v oblasti vztahů a sexuality.  

CO VÁS ČEKÁ 

PROHLOUBÍTE VAŠI PRAXI V:

 • Naučíte se určit rizika, faktory bezpečí, vhodné plány setkání a způsobilost pro koučování sexuality. Kdy dělat, kdy nedělat a jak to jasně komunikovat…
 • Pochopíte deaktivaci mozkových funkcí během sexuálního vzrušení/stimulace u žen a mužů a jaký dopad to má na průběh sexuálního koučování.
 • Pochopíte, jak psychosociální-sexuální podmínění postihuje vnímání lidí, jejich motivace a očekávání při hledání sexuálního koučinku a jak bezpečně zvládat a vést setkání způsobem, který je nejvíce podporující a transparentní.
 • Naučíte se sestavit plán péče pro období před a po sexuálním koučování.
 • Naučíte se vysvětlit význam hranic a limitů a osobní zodpovědnosti a jak se vztahují jak na kouče tak na účastníka.
 • Pochopíte psychosomatiku běžných i méně běžných sexuálních problémů žen i mužů.
 • Pochopíte, proč tolik žen nedosahuje orgasmu a má nízké libido. Netýká se to problémů tělesných jako spíše určitých psychosociologických témat.
 • Dozvíte se, jaké jsou emoční příčiny toho, proč ženy zažívají bolest nebo pálení nebo necitlivost v genitálicích a proč je pro ně těžké nebo nemožné prožít slast, orgasmus, ejakulovat ať již samy nebo s druhým člověkem.
 • Naučíte se de-armouring  – vaginální, klitoriální, na bodu G a v děloze – a pokročilé praktiky podporující ženu v překonání psychosomaticko-sexuálně emočních problémů.
 • Naučíte se masáž prsou pro čištění lymfatického systému a znovupropojení bradavek a klitorisu. 
 • Naučíte se de-armouring na mužských genitáliích a pokročilé praktiky pro podporu mužů k překonání psychosomaticko sexuálních emočních problémů.
 • Prozkoumáte, jak mohou být praktiky BDSM a Shibari včleněny do sesí sexuálního koučinku.
 • Naučíte se, jak může být sexuální energie použita jako palivo pro žití každodenního života a jak mohou stavy orgastického blaha léčit tělo a rozšiřovat vědomí.
 • Pochopíte, jak se vztahují čakry k určitým žlázám v těle a jak aktivovat žlázy vyšší úrovně. Jak například aktivovat štítnou žlázu a být orgasmický a ejakulovat, nebo šišinku, aby produkovala DMT.
 • Prožijete orgasmickou dechovou taneční meditaci s kakaem.
 • Prožijete ceremonii se sanangou.
 • Naučíte se jógu a  či-kung k posílení nervového systému, aby byl schopen delší dobu tolerovat více potěšení.
 • Naučíte se  Tantrický Body De-armouring a pracovat s energií.
 • Naučíte se vztahovou mapu (ačkoli vám tento výcvik neumožní stát se koučem vztahové mapy).

Tento program pracuje s tělem a tudíž byl sestaven tak, že rozšiřuje každou vaši úroveň: fyzickou, emoční, duchovní a intelektuální. Během exkluzivního výcvikového programu můžete dostávat upravená cvičení, praxe a meditace k prozkoumání sebe a svých vztahů. Dostanete doporučenou četbu ve vztahu ke vztahům, vnitřnímu dítěti a sexualitě spolu s bylinnými doplňky, které podpoří aktivaci vyšších úrovní čaker a žláz.

Po ukončení akce získáte Certifikát o účasti v případě, že budete schopni dokončit všechny prvky programu. Mějte prosím na paměti, že se jedná o pokročilý výcvik pro ženy, které se již věnují praxi sexuálního léčení a koučinku. Tento výcvik budete používat pouze pro osobní a individuální práci a pro práci s páry. 

Jelikož se tento workshop týká sexuality a potěšení, může obsahovat cvičení zahrnující v sobě nahotu a seuxální dotek. Vězte prosím, že není nic, co dělat musíte, nebude na vás ani vyvíjen žádný tlak od vašich kolegů na retreatu a celou dobu si hloubku účasti určujete jen vy sama. Pokud potřebujete, říkejte komukoli NE včetně organizátorovi a facilitátorvi kdykoli během retreatu.

ORGANIZAČNÍ INFORMACE

Workshop je veden v angličtině s překladem do češtiny.

CENA

Jednorázově 29.900 Kč splatná při registraci.

Ve 3 splátkách 32.700 Kč

10.900 Kč splatné při registraci
10.900 Kč splatné nejpozději v den zahájení 2. výcvikového týdne
10.900 Kč splatné nejpozději v den zahájení 3. výcvikového týdne

Strava a ubytování se platí zvlášť.

DATUM A MÍSTO KONÁNÍ

 25. – 31. březen 2024
3. – 9. červen 2024
28. říjen – 3. listopad 2024

​​Centrum Živá Voda, Kohoutov u Trutnova, Česká Republika

STRAVA A UBYTOVÁNÍ

Ubytování je zajištěno ve 3 až 6-ti lůžkových pokojích a na matracích v meditárně.
Strava je detoxikační a  obsahuje potraviny nejvyšší kvality včetně superfoods.

Veškeré jídlo na workshopu bude veganské, bezlepkové a bez cukru.

Ubytování na posteli v pokoji včetně detoxikační stravy je 1.240 Kč/den.
Ubytování na matraci v meditárně včetně detoxikační stravy je 1.140 Kč/den.

Vyplněním formuláře souhlasíte se Smluvní podmínky- sleva a Smluvní podmínky-splátky

Vyplněním formuláře souhlasíte se s Principy a pravidly workshopu

Doporučujeme vám účast, pokud jste žena, která:

 • již prošla procesem terapie pro léčení a propuštění stresů z minulosti a je nyní připravena na průlom na druhou stranu a být v přítomném okamžiku, znovu objevit svoji sexualitu a zkoumat nové praktiky a způsoby bytí jako zralá, dospělá žena, která je zodpovědná sama za sebe.
 • Tento retreat je transformační spíše než terapeutický a proto se vyžaduje, aby účastnice byly za sebe samy zodpovědné a jasně komunikovaly své hranice během celé události s facilitátorem a ostatními účastníky.
 • Užíváte si radosti jako je tanec, kakao, hrátky, rituály sexuální magie, sdílení sexuální energie a potěšení atd., potom vám účast doporučujeme, pokud je pro vás v pořádku jít nejen hluboko, ale užít si i nějakou zábavu
 • Účast doporučujeme pouze v případě, že jste ochotna být v přítomném okamžiku, přestat na sebe tlačit a chtít se vydat na cestu sebeobjevování s ostatními stejně smýšlejícími lidmi.

Pokud pro vás platí následující body, účast vám nedoporučujeme :

 • máte nevyřešené trauma nebo sexuální zneužití nebo duševní nemoc. Doporučujeme vám najít pomoc u lékaře, trauma terapeuta nebo psychoterapeuta.
 • Toto není terapeutická akce a nevede ji terapeut ani lékař. Pokud hledáte terapii pro nějaké nevyřešené téma, účast na této akci vám neodporučujeme. Tento retreat je více transformační než terapeutický. 
 • Pokud nejste schopna komunikovat svá přání, potřeby a osobní hranice, pak vám účast nedoporučujeme.
 • Máte-li zdravotní stav, který vám bude bránit v tom být fyzicky aktivní během retreatu. 
 • Pokud na vás někdo vyvinul tlak, abyste na retreat jela, tak vám účast nedoporučujeme. Retreat je pro ty, které se chtějí zůčastnit z vlastní svobodné vůle.
 • Facilitátor není na akci proto, aby plnil roli terapeuta nebo učitele nebo lékaře, ale jako člověk, který s vámi bude sdílet své vědění, zkušenosti a moudrost. To znamená, že na sebe nepřebírá zodpovědnost vytvořit pro vás bezpečný prostor, bude požadováno, abyste si tento prostor vytvořila sama. Pokud to pro vás není přijatelné, účast vám nedoporučujeme.
 • Facilitátor se může a nemusí zůčastnit cvičení a praktik během akce. Pokud vám to není příjemné, účast vám nedoporučujeme. 
 • Facilitátor je tam jako člověk, se stejnými lidskými a sexuálními právy a zodpovědností jako ostatní účastníci a nebude naplňovat stereotypní roli učitele terapeuta nebo se chovat jako typ rodičovské postavy. Pokud máte tendenci promítat si nenaplněné potřeby, které jste měla k rodičům na fasilitátora nebo očekáváte, že se bude chovat jako učitel nebo terapeut, potom vám účast nedoporučujeme.

NAPIŠTE NÁM

Chcete získat nejnovější informace o připravovaných seminářích v České republice?

3 + 3 =

Telefon

+420 724 247 001

Email

info@andrewbarnes.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jana Uhliarová

Andrew Barnes v ČR

Retreaty organizuje
Silicon Adventure s.r.o.