MEDITACE TANCEM A ORGASTICKÝM DECHEM 

Rozplyňte se v blaženosti

4. – 8. dubna 2023

Centrum Živá Voda
Česká Republika

Chcete zjistit, jak tančit intuitivní tanec a propojit se se svou energií? Jste připraveni podívat se na to, kde se právě nacházíte ve svém životě, skutečně uvidět a transformovat to, co vás dosud brzdilo v realizaci vašich nápadů a snů? 

Ponořte se s námi do společné nádoby, kde extatický intuitivní tanec pročistí stagnující energii, která blokuje volný tok vaší tvůrčí životní energie.

Nechte se vést dechovými, zvukovými a pohybovými praktikami, které vám pomohou rozšiřovat extatický tok energie ve vašem těle/mysli a podpoří rozproudění energetických drah a rozšíření vyššího stavu vědomí. Překročte hranice svého ega a využijte naplno svůj vyšší tvůrčí potenciál. Získáte možnost plně prožívat své vztahy, lásku, tvořivost, povolání a sexualitu novým a inspirativním způsobem. 

Evoluce u člověka probíhá tak, že si zvyšujete své vibrační pole a celkovou vitalitu. Základními složkami jsou dechová praxe, radost, tanec, hra, společenství, autenticita, výživa, oslava, smyslnost, sexualita, život v přítomnosti, hudba a zkoumání vaší moudrosti v každodenní praxi.

Když se prostřednictvím tance znovu spojíme se svými smysly, zažijeme stav vyšší intuice a plynulost v našich každodenních prožitcích, stejně jako větší hloubku v naší smyslnosti, sexualitě a vztazích. Máte možnost díky tanci proměnit své vztahy a cítit více blaženosti v celém těle. To se nakonec stává branou k objevení toho, co v životě skutečně chcete. 

Bude to zábavný taneční zážitek pro každého, kdo chce ve svém životě růst a nebo pro každého, kdo se pohybuje v oblasti zdraví a touží získat nové dovednosti. 

Co je extatický intuitivní tanec?

Hudba, tanec, dech, extáze a spiritualita. To vše je úzce propojeno. Intuitivní pohyb dokáže měnit stav vědomí a přispívá tak k celkovému pocitu blaženosti v těle člověka. 

Extatický intuitivní tanec se odpoutává od potřeby určitého stylu pohybu nebo choreografie. Stává se spíše spontánní dynamickou meditací, která uvolňuje intuitivní touhu vašeho těla vyjádřit se jedinečným a kreativním způsobem. Při takové dynamické meditaci dochází až k magickým okamžikům, kdy  lidé často objevují způsoby bytí, o kterých neměli ponětí, že existují. 

Intuici můžeme popsat jako něco, co vyzařuje z těla, aniž bychom se o to vědomě snažili. Každý člověk v sobě nosí tuto intuitivní povahu – vnitřní vědění. Používá ho v různých stupních ve svém životě, ale i v pohybu. Během tohoto semináře se naučíte, jak se s vaší intuicí spojit a vyjádřit ji plně a vědomě.  

Naše úžasné lidské tělo je schopno uchovávat epigenetické vzpomínky na taneční duchovní zkušenosti, které jsou staré i více než 10 000 let. Tyto transpersonální stavy z předchozích životů se mohou vyjevit během extatického intuitivního tance a pomáhají tak vytvořit prostor pro sebevyjádření plné zázraků, které se projeví jako pravá oslava vašeho osobního tance.

Během akce budete mít příležitost prozkoumat:

 • Extatický intuitivní tanec 
 • Tanec s tlukotem srdce
 • Tanec se zavázanýma očima
 • Smyslný tanec 
 • Kakaová ceremonie s orgasmickou meditací dechu a tance 
 • Tantrická dechová cvičení k uvolnění emočního a fyzického napětí a zvýšení vibrací
 • Přesměrování nervové soustavy k vybudování schopnosti většího potěšení
 • Osvobození vaší schopnosti prožívat stavy blaženosti ve všech tělesných buňkách 
 • Naučit se klíčům ke kultivaci své intuice a vnitřní životní síly

Přidejte se k nám! Setřeste okovy, které vás svazují a omezují vaše vnímání a nedovolí vám vyjadřovat se tak, jak skutečně chcete a toužíte.

Objevte v sobě dynamickou tvůrčí sílu, která z vás vytvoří posvátnou a neomezenou bytost. 

Upozornění: 

 • Na začátku našeho semináře si stanovíme pravidla a hranice zohledňující trauma, aby se každý účastník cítil plně respektován a podporován v tom, že se může pohybovat jen tak rychle a tak daleko, jak mu to dovolí jeho pocit bezpečí. 
 • Nikdo není nucen dělat nic, co nechce. Vytvoříme sociální skupinu bez tlaku skupiny. Každý se sám rozhodne, jakou míru zapojení zvolí.
 • Nejsme kvalifikovaní ve specializovaném výcviku a akreditaci, které jsou nutné k „léčení traumatu“. Jsme vyškoleni v péči informované o traumatu a v souhlasu informovaném o traumatu. V případě traumatu doporučujeme vyhledat podporu kvalifikovaného traumatologa nebo lékaře. 
 • Na této akci nebudou přítomni žádní traumatoterapeuti ani praktičtí lékaři. Je určena pouze pro vzdělávací a zábavní účely. Pokud si nejste jisti, doporučujeme vám, abyste vyhledali poradenství kvalifikovaného lékaře a ujistili se o své připravenosti zúčastnit se této akce.
 • Během některých cvičení může dojít k volitelné míře nahoty. Vaše limity a hranice budou po celou dobu naprosto respektovány. Míru své účasti si určujete sami, takže pokud si to přejete, můžete zůstat po celou dobu plně oblečeni. Je to naprosto v pořádku. 

 

Kliknutím zde zobrazíte dokument retreaty Andrewa Barnese: prohlášení o traumatu

ORGANIZAČNÍ INFORMACE

Workshop je veden v angličtině s překladem do češtiny.

CENA

Cena:  6.90+ ubytování a strava

Sleva 500 Kč při platbě do 31.1. 2023

KDY A KDE

4. – 8. dubna 2023 

Centrum Živá Voda, ​​Česká republika

4. – 8. října 2023 

Centrum Živá Voda, ​​Česká republika

UBYTOVÁNÍ A STRAVA

Ubytování je zajištěno ve 3 až 6 lůžkových pokojích a na matracích v meditárně.
Strava je detoxikační a  obsahuje potraviny nejvyšší kvality včetně superfoods.
Veškeré jídlo na workshopu bude veganské, převážně bezlepkové a bez cukru.

Ubytování na posteli v pokoji včetně detoxikační stravy stojí 990 Kč/den.
Ubytování na matraci v meditárně včetně detoxikační stravy stojí 900 Kč/den.

Vyplněním formuláře souhlasíte se Smluvními podmínkami.

Na tomto semináři budeme detoxikovat své tělo se speciálním zaměřením na šišinku. Šišinka je sídlem naší spirituality, je zodpovědná za naši dlouhověkost, intuici a osvícení. Během workshopu očistíme tělo pomocí speciálně navržené diety, která bude mimo jiné podporovat procesy, které se na něm budou odehrávat. Dieta je bezlepková (bez pečiva a těstovin), veganská (bez masa a mléčných výrobků), bez cukrů. Také během semináře nebudeme pít kávu, černý čaj, alkohol a zdržíme se kouření. Budeme jíst lehká, speciálně sestavovaná jídla, ovoce, zeleninu, čerstvé ovocné šťávy a smoothie, polévky, cereálie, rýži a řadu potravin, označovaných jako superfoods, které mají vysokou nutriční hodnotu a jsou zdraví prospěšné jako je např. nepražené kakao, chlorella, makadamové oříšky, chia semínka, quinoa a další.

CONTACT US

Want to get the latest information about upcoming workshops in the Czech Republic?

3 + 4 =

Phone

+420 724 247 001

Email

info@andrewbarnes.cz

The contact person

Ing. Jana Uhliarová

Andrew Barnes in Czechia

Retreats organised by
Silicon Adventure s.r.o.